Geoblog.pl    Szakirr    Podróże    INTERRAIL TRIP 2008 - babski wypad na południe Europy    Jeszcze nie raz będziemy wiedziały lepiej niż pani z okienka na dworcu

Jeszcze nie raz będziemy wiedziały lepiej niż pani z okienka na dworcu

Polska, Warszawa Główna

Z ciężkim sercem i lekkim portfelem i po długich bataliach i kolejkach na centralnym jesteśmy dumnymi posiadaczkami biletów interrail i jesteśmy mądrzejsze o samosprawdzające się proroctwo "Jeszcze nie raz będziemy wiedziały lepiej niż pani z okienka na dworcu". Proroctwo spłynęło na nas po batalii z panią w kasie międzynarodowej, której musieliśmy tłumaczyć, że bilet global pass na 22 dni rzeczywiście istnieje, ile kosztuje i gdzie go ma szukać. Spełniło się zaś podczas batalii z panią w kasie krajowej, której musieliśmy udowadniać, że połączenie do Zebrzydowic przez Łódź Widzew i Katowice istnieje i ma się dobrze.

A i bym zapomniała.
W rolach głównych:
BUCZKA - znana i lubiana bohaterka tego geobloga
OLA - znana i lubiana autorka tego geobloga
LOLA - znana i lubiana maskotka tego geobloga, którą czytelnicy pokochali po jej głównej roli w geoblogu "Eskejp Trip 2008. Holandia fordem sierrą"
ANNA KATARZYNA - znana i lubiana przez bohaterkę, maskotkę i autorkę tego bloga, niech czytelnicy będą łaskawi - to jej debiut

Będziemy się starały regularnie uzupełniać bloga za pomocą przygodnego internetu i będzie on najlepszym sposobem na śledzenie naszych przygód oraz kontakt z nami.

Ahoj przygodo!

Szakirr