Geoblog.pl    Szakirr    Podróże    Za oknem mija świat, za oknem mija świat - EUROTRIP 2007 - Europa autostopem with Bucz    It's ok to be gay
2007

It's ok to be gay

Hiszpania
Hiszpania, Sitges

Co to była za noc. Koło nas gejostrada. Wyszli nocą na żer. Niczym zombie. Błądzili i wypatrywali. Dwóch się całowało, reszta zahipnotyzowana patrzyła. Mijali się, oglądali. Pieprzyli za leżakami. A były ich krocie. Muczos gejos.

Na szczęście z pociechą spadli nam z nieba dwaj chłopcy ze śpiworkami (dosłownie! skoczyli z murku, pod którym spałyśmy). Okazali się być z Polski i uciekać przed gejami. Daniel i Zbyszek rozłożyli się obok. Przy nas czuli się bezpiecznie:) Jeździli po Hiszpanii volzwagenem kwadratem z ekipą polskich zsynchronizowanych breakdansowców. Daniel był w podróży od 3 miesięcy, mówił coś o Meksyku, niestety nie dowiedziałyśmy się dużo więcej, bo gdy rano poszłyśmy się opalać, chłopcy przepadli. Geje czy barsiści? Czyja to sprawka?

DOPISEK Z 16.09.2007: Mam dziwne wrażenie, że Los daje nam jakieś znaki. Za często puszcza do nas ostatnio oko. W sobotę robiłyśmy na plaży w Wieliszewie summer end cośtam fest. Tłumy dzikie na plaży;), a nam się akurat zaczęła jakoś rozmowa z akurat tym, a nie innym chłopakiem. I tak się potoczyło: że mają volzvagena ogóra, że fajnie, że chcemy jechać do Norwegii za rok, że oni też, no to jedźmy razem, o jak fajnie podróżować, o gdzie byłyście, no Mediolan, Barcelona, a kiedy w tej Barcelonie i jak długo, no a co? no bo my tam jeździliśmy volzvagenem kwadratem w tym czasie, ojej jesteście tą ekipą polskich breaksensowców? i byliście w Sitges? i z Danielem i Zbyszkiem? Jesteście tymi dziewczynami, które uratowały Daniela i Zbyszka przed gejami? A Daniel tutaj dzisiaj z nami jest!....... Niesamowite. Kolejny raz przekonuje się, że świat jest mały. I kolejny raz czuję się, jak bohaterka filmów Zelenki. I tym razem wzięłam numer telefonu. Żeby niepotrzebnie nie obwiniać Bogu ducha winnych gejów i barsistów (tak, tak, barsiści też mogą być Bogu ducha winni!)

Dorzucam parę zdjęć z tego niesamowitego spotkania. Dosłownie parę.

Tomboy
Tomboy - 2007-09-03 23:34

Szakirr
Szakirr - 2007-09-04 00:24
Tytuł miał nawiązywać raczej do odcinka South Parku, gdzie George Clooney podkładał głos psu-homoseksualiście. Ale ten odnośnik też niezły. I mają lepsze stroje niż geje na gejostradzie w Sitges. A myślałam, że się nie da:)

Szakirr
Aleksandra S.