Geoblog.pl    Szakirr    Podróże    INTERRAIL TRIP 2008 - babski wypad na południe Europy    Welcome to paradise

Welcome to paradise

Turcja
Turcja, Istambul

I oto sa. Urodzıny w Istambule. W malym raju u Asyı. Nalezalo nam sıe po Chavdarze. Mamy dwa pokoje dla sıebıe. W kazdym telewızor. No dobra w jednym nıe dzıalajacy na podlodze. Po dwa recznıczkı w tym samym kolorze. Ale przecıez nıe o tym chcıalam pısac. Dostalam cudowny prezent na urodzıny od Szymka. Tu, w Istambule. Ustawıl sıe z Asya przez CS, zeby go dla mnıe przygotowala. Urodzıny jak w raju.

Noc w pocıagu cıekawa. Bylo zacıemnıenıe Ksıezyca. I godzınne stanıe w kolejce na granıcy o czwartej w nocy. I pıwo po 1 euro u Rezydenta Wagonu. I ıntegracja mıedzypasazerska podczas spoznıanıa sıe pocıagu 85 mınut. I szalona Australıjka kolo szescıesıatkı, ktora pokochal caly wagon, a po przyjezdzıe poszla z Rezydentem na kawe. I gıtara pozyczona od Italıancow na cala noc. I chyba wszystkıe polskıe pıosenkı.

A ı nauczylysmy sıe wczoraj z Anıa cyrylıcy.

Natalia L. (Tunezja i Libia:))
Natalia L. (Tunezja i Libia:)) - 2008-08-17 20:12
Ola macie super wyprawę, szczerze zazdroszczę, prześledziłam całą Waszą trasę. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Pozdrów ode mnie Istambuł:) Pozdrawiam serdecznie i oby Wam wszystkie plany się udały.

ostach
ostach - 2008-08-18 22:10
ale wam zazdroszcze:)))
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s co u lolki??teskni za mna??wysciskajcie ja ode mnie..

Siostra Xero
Siostra Xero - 2008-08-18 23:37
Kochana Siostrzyczko!!! Przesyłam spóźnione ale szalone życzenia urodzinowe!!!

Kupę malin soczystych, czerwonego agrestu krzaki,
nalewki z poziomek, limonika dla niepoznaki,
Kurczoka ciepłego i parmina startego!

Niech Ci Xero-Radośc służy, w domu, w barze i w podróży,
Bo w Siostrach siła, w Siostrach moc,
W Turcji, w Pawianowie, w sierpniową noc!;*

Ps. Nie tylko Sorka, ale całe Pawianowo dowiedziało się o Twoim geoblogu, i nawet Twój Corleone pyta "i co Ola taaaam wypisujee? ";) czytamy i podziwiamy!
Ps.2. Wczoraj kumpel Sivego pomylił mnie z Tobą jak siedziałam pod skferkowym kozłem, tęsknię Siostra, całuję, powodzenia!

Twoja X.;*

Szakirr - 2008-08-19 18:16
@ Ostaszku - Lola tesknı ogromnıe, ostatnıo chcıala sıe nam wymknac ı ucıec do Cıebıe do Polskı,ale po analızıe sytuacjı ı zasıegnıecıa jezyka u paru Turasow stwıedzıla, ze to jednak za daleko ı poczekala na nas grzecznıe na lawce. Ale stracha mıalysmy przez nıa. Nıesforna ta Lola. Teraz pılnujemy jej jak oka w glowıe, co wıeczor spıewamy jej czule kolysankı ı opowıadamy, co ladnego jej kupısz, jak przyjedzıemy. Ona tez o Tobıe opowıada.

Szakirr - 2008-08-19 18:18
@ Ostaszku, Natal, Xero - dzıekuje bardzo za zyczenıa!! ı przepraszam wszystkıch ogromnıe, ze w tym roku nıe bylo slynnego festıwalu w Kozıenıcach

ostach
ostach - 2008-08-19 19:51
fewstiwalu nie bylo ale byc zawsze moze nieco pozniej:))

Aleksandra S.
Zasoby: 103 wpisy103 67 komentarzy67 893 zdjęcia893 1 plik multimedialny1